رژیم ذهنی ۲۱ روزه برایان تریسی | موفقیت | بهبود فردی

رژیم ذهنی ۲۱ روزه برایان تریسی

برای دانلود دستورالعمل فرم زیر را تکمیل کنید:

این رژیم ذهنی را ۲۱ روز انجام دهید قبل از اینکه در مورد آن قضاوت کنید …

1. از فردا، هرروز ۲ ساعت زودتر از جای خود برخیزید و ساعات طلایی نخست را به خود و ذهنتان بپردازید.
اگر هر روز ورزش فیزیکی انجام می دهید این کار را قبل از ورزش انجام دهید.

2. پیش از روشن کردن تلویزیون یا خواندن روزنامه، ۳۰ تا ۶۰ دقیقه به خواندن مطالب انگیزشی، الهام بخش با آموزشی اختصاص دهید؛ من شخصا دوست دارم صبح‌ها مطالب الهام بخش مطالعه کنم

3. قبل از مطالعه صبحگاهی دفترچه یادداشت خود را بردارید و ۱۰ تا ۱۵ هدف خود را طوری بنویسید که انگار به آن رسیده اید؛
مثلا: من سالانه ۱ میلیون دلار درآمد دارم؛ من ۷۵ کیلو وزن دارم و اندام کاملا متناسبی دارم؛ من BMW سفید آخرین مدل سوار می شوم؛ من در خانه ویلایی ۳۵۰ متری زندگی می‌کنم؛ و… هرروز لیست اهداف خود را بازنویسی کنید بدون آنکه به لیست قبلی مراجعه کنید.
فقط با همین روش (یعنی: نوشتن و از نو نوشت اهداف هرروز صبح قبل از شروع روز) درآمدتان را در کمتر از ۳۰ روز ۲ برابر خواهید کرد

4. برای هرروز خود از پیش برنامه ریزی کنید؛ پس از بازنویسی اهداف یک کاغذ نو بردارید و هر کاری را که باید در آن روز انجام دهید را بنویسید.
سپس لیست را بررسی کنید و آنها را بر اساس اولویت، ارزش و اهمیت سازمان دهی کنید.
من وقتی لیست خودم را اولویت بندی می کنم از خودم می پرسم، اگر قرار باشد برای یک ماه از شهر خارج شوم چه کاری است که حتما باید انجام دهم، دور آن خط کشیده و با آن شروع می کنم چرا که اولویت دار ترین کار است.
در برابر این وسوسه که کارهای کوچک را ابتدا انجام دهید و قالشان را بکنید مقاومت کنید!
به داخل یک کار بزرگ و مهم شیرجه بزنید و پیوسته پیگیر آن باشید تا آن کار انجام شود. این طوری یک جهش بزرگ و روبه جلو در روز خودخواهید داشت.

5. بلافاصله و قبل از اینکه کار دیگری انجام دهید به سوی انجام مهم ترین و با ارزش ترین کار خود بشتابید.
تنها روی آن تمرکز کنید تا کاملا انجام شود.
وقتی در اولین فرصت و ساعات طلایی روز کار اصلی خود را آغاز و تمام می کنید، موجی از انرژی، سرافرازی و اعتماد به نفس را تجربه خواهید کرد و اندورفین در ذهن شما ترشح خواهد شد که شما را به سوی انجام کارهای دیگر سوق می‌دهد و به طور چشمگیری، میزان بهره وری شما را در مابقی روز افزایش می‌دهد.
در حقیقت اگر شما همان ابتدا کار اصلی خود را آغاز و به اتمام برسانید احساس و تجربه ای را فعال می کنید که به آن جریان یا فلو می‌گویند. در حالت جریان سطح عملکرد شما بالاتر است.
شما کارهای بسیاری را انجام خواهید داد. شما خلاق‌تر و مثبت‌تر خواهید بود. انرژی بیشتری خواهید داشت و این یکی از فوق العاده ترین تجربه هاست، و یکی از علت های افرادی که عملکرد بالایی دارند این است که آنها همیشه این کار را انجام می‌دهند.

6. هنگام رانندگی و عبور و مرور به برنامه های صوتی آموزشی گوش کنید. رادیو را روشن نکنید. پیوسته ذهن خود را با چیزهای باکیفیت تغذیه کنید.
چیزهایی که الهام بخش بوده و شمارا تعالی دهند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشید.
این راه بسیار خوبی برای توسعه و تکامل فردی در کل زندگی شما است. بنا به اعلام آمار دانشگاه کالیفرنیای جنوبی یک فرد معمولی که رانندگی می‌کند در سال چیزی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ساعت رانندگی می کند.
این معادل یک یا ۲ ترم دانشگاهی در یک دانشگاه برجسته است، شما با تنها گوش دادن برنامه های صوتی آموزشی در هنگام سفر از جایی به جای دیگر می‌توانید یکی از تحصیل کرده ترین افراد در زمینه کاری خود شوید.

7. حس اضطرار در خود ایجاد کنید؛ سرعت عملکرد خود را بالاتر ببرید. پس از انجام یک کار، سریع به سراغ کار بعدی بروید. وقت تلف نکنید. هر چه سریع تر بجنبید انرژی بیشتری خواهید داشت. هر چه بیشتر بجنبید کارها سریع تر پیش می‌روند و احساس بهتری خواهید داشت. هر چه بیشتر بجنبید بیشتر احساس برجسته بودن و تسلط می کنید و بیشتر خود را دوست داشته و به خود احترام می گذارید.
از امروز تصمیم بگیرید که رژیم ۲۱ روزه را برای مدت ۲۱ روز انجام دهید. به شما قول می دهم که زندگی تان تغییر خواهد کرد.

امیدوارم از این دستورالعمل کاربردی لذت ببرید.

برای دانلود دستورالعمل روی تصویر و یا روی دکمه زیر کلیک کنید:

مقالات مرتبط

چگونه وبینار یا کلاس آنلاین برگزار کنیم؟ بدون پرداخت هزینه‌های دلاری!(+1 ترفند جالب)

وبینار و کلاس آنلاین روز به روز در ایران بیشتر رایج می‌شوند. در این مقاله به 26 پرسش درباره اینکه چگونه یک وبینار یا کلاس آنلاین برگزار کنیم پاسخ داده شده است.

گفتگو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رژیم ذهنی ۲۱ روزه برایان تریسی | موفقیت | بهبود فردی

دانلود دستورالعمل رژیم ذهنی برایان تریسی

رژیم ذهنی 21 روزه برایان تریسی

به مناسبت روز پدر تخفیف ویژه اتومارکتینگ تا سه‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹ تمدید شد🎉

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
گفتگو در واتساپ
1
نیاز به کمک دارید؟
Scan the code
سلام👋
وقت بخیر
در خدمتتان هستم