کار با پلاگین اتومارکتینگ

 

اطلاعات دوره

مدرس دوره

پیمان پورخالقی
پیمان پورخالقی نویسنده

در کسبُ‌نت به شما کمک می‌کنم تا کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید. اگر کسب‌وکار اینترنتی دارید کمک می‌کنم تا فروشتان را افزایش دهید، آن هم با جدیدترین روش‌های فروش اینترنتی ایران و جهان… اگر مدرس هستید آموزش‌هایی متفاوت در انتظار شماست…

ثبت‌نام در دوره

ثبت‌نام کنید

شروع کار

 

گفتگو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. با سلام و احترام خدمت مهندس پورخالقی و مجموعه کسب‌ونت

  بسیار منتظر این محصول فوق‌العاده بودم و خیلی خوشحالم که هم پلاگین‌ها آماده شدند و هم آموزش تصویری برای تمام قسمت‌ها آماده کردید. واقعا جای خالی همچین پلاگینی در سایت‌های فارسی زبان احساس می‌شد.

  خیلی خوب نیاز ما مدیران سایت را می دانید و بر اساس این نیازها پلاگین‌ها را آماده و فارسی‌سازی می‌کنید.
  با این پلاگین‌های اتوماتیک خیلی راحت‌تر بازاریابی محصولات خودم را انجام می‌دهم و مشتریان سایتم هم راضی‌تر هستند. فرآیند کار برای مجموعه ما و مشتریان راحت‌تر شده و فروش محصولات حداقل ۳۰۰٪ افزایش داشته است!

  برای دوستانی که ممکن است اطلاعات کمتری داشته باشند باید بگویم این اولین پلاگین اتومیشن است که هم با ایمیل کار می‌کند و هم با شماره تلفن. یعنی می‌توان به مشتری‌هایی که شماره خودشان را به مجموعه شما دادند یا در سایت شما ثبت‌نام کرده‌اند، پیام‌های اتوماتیکی فرستاد و هم اطلاع‌رسانی کرد و هم بازاریابی را سیستمی و اتوماتیک کرد. برای همین به تمام دوستانی که سایت وردپرسی دارند و محصولات فیزیکی یا غیر فیزیکی می‌فروشند توصیه می‌کنم این پلاگین‌ها را که همراه با آموزش تصویری کاملی است، تهیه کنند.

  هم محصول جذاب است هم آموزش تصویری دقیق دارد و پشتیبانی فوق‌العاده‌ کسب‌ونت هم که آرامش و راحتی را تضمین می‌کند. به شخصه برای من، یک محصولِ همه چیز تمام است:)

  1. سلام
   ممنونم از لطف شما و خوشحالم از اینکه از این ابزار بازاریابی استفاده می‌کنید.
   امیدوارم کمک کند فروش بهتر برای ساییتان و تجربه کاربری بهتری برای مخاطبان شما رقم بزند.